درباره ما

شرکت اکسیر طب صبا

در سال 1380 بخش تحقیقات و توسعه شرکت بازرگانی اکسیر طب صبا کار تحقیق و جمع آوری اطلاعات و انتخب بهترین تولیدکننده خارجی جهت رفع نیازهای پزشکان متخصص در زمینه نخ جراحی را آغاز و نمونه های بیش از یکصد تولیدکننده جهانی را موردآزمایش و ارزیابی قرار داد و در نهایت در سال 1383 این شرکت فعالیت خود را با انتخاب شرکت توانمند SMI بلژیک آغاز نمود.

شرکت بازرگانی اکسیر طب صبا براساس رعایت کامل حقوق مصرف کنندگان در بالاترین سطح و تکیه بر رضایت و حمایت گسترده جراحان کشور فعالیت خود را طی یک دهه ادامه داده است. اعتقاد راسخ به کیفیت کالاهای عرضه شده، در نظر گرفتن حقوق مشتریان، رقابت سالم و تلاش برای تامین کامل نیاز مصرف کنندگان از مهمترین اصول حاکم بر این شرکت می باشد.

 

این شرکت به عنوان تامین کننده استراتژیک نخ های جراحی با عرضه مداوم و گسترده محصولات SMI بلژیک در سال 1390 اثبات نمود که حتی وجود شرایط اقتصادی خاص و منفعت طلبی یا محتمل شدن زیان سنگین مقطعی نباید مانع از انجام تعهدات یک شرکت و خدمت رسانی به مشتریان گردد.

توزیع گسترده تر محصولات SMI بلژیک از سال 1390 علاوه بر ممانعت بروز کمبود این گروه کالا در سطح کشور رضایت مندی کامل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی، کران سنگ ترین سرمایه شرکت را فراهم نموده است. اخذ جوایز و تقدیرنامه های متعدد ملی مانند برگزیده همایش ملی بزرگان نوآوری در تولید و خدمات کشور، برگزیده همایش توسعه زیرساخت های اقتصاد ملی، اخذ تقدیرنامه از رئیس شورا و مرکز ملی رقابت، اخذ تقدیرنامه از نائب رئیس وقت مجلس شورای اسلامی و .. از جمله افتخارات گذشته شرکت می باشد.